Donwload Photo Pazar gecesi saat 23 civarı. Taliplilerle dersimiz . Dersini gösteren arkadaşlar…- Hattat Mahmud

Silahkan download gambar kaligrafi di blog ini dengan cara klik kanan, lalu pilih save gambar.

Bila anda menggunakan smartphone, silahkan tekan lama pada gambar, lalu pilih save gambar.

Selamat melanjutkan kegiatan anda berselancar di internet unk mencari gambar kaligrafi, jual beli online, mencari info peluang usaha, mencari baju batik, jual beli baju hamil dll

Pazar gecesi saat 23 civarı. Taliplilerle dersimiz . Dersini gösteren arkadaşlar gitmiş. Kalanlarla fotoğraf çekilelim dedik. Anadolu’da 17 senedir yollarda geçen ömrümün bereketi talebelerim. Macerayı bilmeyenler anlamaz bu halden. Abdülhamid Han der ki ” Hiç bir ihtilalci yoktur ki yıkmakta gösterdiği başarıyı yapmakta da göstersin ” … söylemleri ile yaptıkları birbirini tutmayan zevat…. önce insan olun…..


Sumber:
Source

21 comments

  1. Henry Wadsvorth Longfellow__der ki; Büyük insanların ulaştıkları ve muhafaza ettikleri yükseklik, ani bir sıçrayışla erişilmiş değildir, onlar diğerleri uyurken, geceleri yukarı tırmanmaya çalışıyorlardı..
    Emeklerin ödenmez hocam 😊👏🏻

  2. Maşallah size ve Kütahya’daki öğrencilerinize ve tabii diğer şehirlerdeki öğrencilerinize de🍀💐🧿

  3. Attığınız tohumlar Antalya ya kadar savruldu. Hocam siz tohum atın bitmezse toprak utansın. Sizi anlamayan nadanlar utansın. Selam ve saygılarımı sunuyorum.

  4. Şöyle bi yazi okumuş ve çok etkilenmiştim. Hak dostuna talebeleri hikmetini anlayamadikları için sormuşlar. Efendim, etrafimizda baktiğimizda köpekler, diğer hayvanlar gibi eti için kesilmeyip eceli ile ölürler ve diğer hayvanata göre bir batında çook yavruladikları halde bir türlü ÇOĞALMAZLAR. Lakin, insanlar ibadet niyetiyle KOYUNLARI kurban ederler ve de umumiyetle tek kuzu yavrularlar ama yinede sayıları bir türlü eksilmez hatta aksine sayıları ARTAR bu bereketin hikmeti acaba nedir dediklerinde O zat; dinledikten sonra cevap verir. Müşahede ettiğiniz bu hal SEHER VAKTİNiN bereketindendir. Kelpler gece kadar havlayıp dururlar fakat seher vakti uykuya dalarlar. Koyunlar ise seher vaktinde uyaniktırlar. Bu yüzden SEHER VAKTİNİN bereketinden paylarını alirlarlar.Hocam Yüzünüze bakan uykusuz ve yorgunluğunuzu anlamakta güçlük çekmez. Hocanizin ve tüm talebelerinizin duaları, feyizli gecelerinde bereketiyle hep sayımiz hep giderek çoğaliyor. Allah bedeninize güç kuvvet versin,başimizdan eksik etmesin. Bu çok büyük bir hizmet

  5. Üstadım Rabbim ömrünüze bereket, kaleminize kuvvet versin. Size talebe olmayı nasib eden Rabbime Hamdolsun.

  6. Kıymetli üstadım, Güzel mevlam Ömrunuze sağlık ve bereket versin Kaleminzden çıkan Meşkiniz başarılarla daim olsun Hocam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *